Autolakýrnické práce Olomouc

Specializujem se na autolakýrnické práce včetně lakování motodílů a kapotáží na motorky. Ať už potřebujete nalakovat jen poškozenou část karoserie, provést renovaci laku nebo přelakovat celý vůz, můžete se vždy spolehnout na špičkovou kvalitu provedení výsledného povrchu.

Lakýrnické práce se provádíme v lakovně vybavené profesionálním stříkacím boxem SAICO. Stání pro šest vozů poskytuje dostatečné zázemí pro přípravu vozidel před vlastním lakováním.

Máme vlastní míchárnu barev UNI řady 22 a Aqua řady 90. Pro lakování autodílů i dílů motocyklů používáme profesionální barvy firmy Glasurit, jež se vyznačují vynikající kryvostí a jsou velice šetrné k životnímu prostředí. Výběr přesného odstín povrchu zajišťuje Color Profi System (CPS), jež umožňuje namíchat více než 40.000 odstínů, jak metalických, perleťových tak UNI barev.

Můžeme tak lakovat široké spektrum vozidel - od osobních automobil, přes lehká užitková vozidla až po motorky všech kubatur. Provádíme také lakování tuningových dílů. Lakujeme také disky kol včetně kol z lehkých slitin.

Při renovaci laků se setkáváme s požadavkem na leštění zašlých nebo matných světlometů. Tuto služba nabízíme samozřejmě také. Díky leštění a renovaci autolaků máme s leštěním povrchů bohaté zkušenosti.

U lakování motocyklů je třeba zmínit specifickou činnost a tou je lakování nádrží a motocyklový přileb metodou AIRBRUSH.

Provádíme také průmyslové lakování strojních součástí dle požadavků zákazníka. Jsme schopni zajistit i kvalitní pískování dílů před lakováním.

Pokud potřebujete před lakování povrch karoserie vyrovnat, můžete využít služeb naší autoklempířské dílny - všechny služby máme pod jednou střechou. Potřebujete svařit prasklý plastový díl na auto nebo motorku? - Odpověď najdete v sekci Svařování auto a moto plastů.

Nebojte se zeptat na ceny a termíny. Budete příjemně překvapeni! Volejte hned na +420 739 443 814Fotogalerie:

Honda původní stav
Honda RETRO hotovo
lakování disků kol
lakování disků kol
lakování disků kol
renovace světlometů před renovací
renovace světlometů po renovaci

Martin Cvetan
Autolakovna C&V
Petra Bezruče 12, 783 35 Horka nad Moravou, okres Olomouc
Mobil lakovna: +420 739 443 814 • Mobil karosárna: 602 571 840
E-mail: servis@auto-lac.cz  •  www.auto-lac.cz